Open Site Navigation

O Inwestycji

PRESTIŻ, ELEGANCJA I DUŻA DAWKA ESTETYKI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH.

Meta Residence to prestiżowa inwestycja zlokalizowana w obszarze góry Skrzyczne. Oferowany przez nas kompleks czterech budynków składa się z 283 okazałych apartamentów hotelowych w kategorii 5 gwiazdek. Dodatkowym atutem inwestycji, jest bezpośredni dostęp do ośrodka narciarskiego, który zachęca turystów do odwiedzania tej niezwykle malowniczej miejscowości.

 

Od samego początku, inwestycję na każdym etapie kreują doświadczeni w branży, pełni pasji profesjonaliści. Są wśród nich eksperci od tworzenia dobrze skalkulowanych produktów inwestycyjnych, specjaliści od prowadzenia inwestycji deweloperskich, a także uznani generalni wykonawcy oraz renomowany operator, który będzie zarządzał gotowym obiektem. Połączenie tak wielu kompetencji i doświadczeń pozwoliło stworzyć jedną z najlepszych ofert dostępnych na rynku hotelów premium.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia
naszych zakończonych inwestycji.

Wyjątkowość tej inwestycji, niosącej ze sobą wiele korzyści, sprawia, że jest to bezpieczna lokata kapitału.

 

Inwestycja powstaje z myślą o najbardziej wymagających gościach. Wykończenie wnętrz łączące kamień, drewno i szkło nada im niepowtarzalny charakter nawiązujący do tradycyjnej architektury regionu. Wspaniałe widoki oraz komfortowe wyposażenie apartamentów zapewnią Państwu idealne warunki do odpoczynku w zaciszu górskiego krajobrazu.

I

iI

iii

HOTEL META

****

META APARTMENTS

****

META RESIDENCE

*****

UKOŃCZONE 

UKOŃCZONE

W TRAKCIE

REALIZACJI

DO 2024

Kompleks Meta Residence przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz amatorów sportów letnich i zimowych. Zachwycające widoki na rozciągające się pasmo Beskidu Śląskiego.

 

Meta Residence jest idealnym wyborem dla wszystkich poszukujących przestrzeni do wypoczynku. Luksusowe wyposażenie wnętrz idealnie łączy się z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Cała inwestycja zaprojektowana jest w zgodzie z tradycją Regionu Śląskiego oraz dbałością o każdy detal, wyróżnia się najwyższą jakością, wyjątkowym stylem oraz niezapomnianym widokiem
z okien na panoramę Beskidów.

SPA & Wellness

Wyciąg narciarski

Aquapark

Kids room

Lodowisko zimowe

Basen widokowy

Saunarium

Strefa fitness/siłownia

Korty tenisowe,

squash

Centrum konferencyjne

Restauracje

Kluby nocne

Kręgielnia

Plac zabaw

Wypożyczalnia sprzętu 

narciarskiego

Szkółka narciarska

Parking podziemny

Galerie handlowe

Ski bar

Wypożyczalnia sprzętu rowerowego

TO WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU MIESZKASZ, ODPOCZYWASZ I ZARABIASZ.

Lokalizacja premium gwarancją zysku i satysfakcji.

NASZE INWESTYCJE

NASZA OFERTA OBEJMUJE

Inwestorem Meta Residence jest spółka Meta International Sp. z o.o. złożona z doświadczonego zespołu osób, które są współautorami sukcesu Hotelu Meta**** oraz Meta Apartments w Szczyrku. Stworzono tam wyjątkowe miejsce złożone z 4* obiektu hotelowego oraz prestiżowych aprtamentów, wyposażonych we wszystko co potrzebne do udanego wypoczynku.

 

W portfolio spółki znajdują się m.in.:  3 restauracje, SPA & Wellness z ekskluzywnymi basenami wewnętrznym i zewnętrznym, strefą fitness, centrum kongresowym o powierzchni 1000 m2 z multimedialną salą koncertowo – ekspozycyjną, wypożyczalnią sprzętu sportowego letniego
i zimowego oraz lodowiskiem,  szkółką narciarską, ski przedszkolem dla dzieci.

 

Meta International Sp. z o.o. od kilkunastu lat świadczy usługi związane z gościnnością, oferuje także rozwiązania pozwalające na maksymalizację kanałów dystrybucji, optymalizację działań hotelu i wzbogacenie doświadczenia gości z pobytu w zakresie guest experience oraz pełen dostęp do atrakcji regionu.

O Inwestorze

Treści znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i winny być interpretowane wyłącznie jak informacja, o których jest mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

  1. Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: Sky Mountain Resort sp. z o.o. z siedzibą w Szczyrku, ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk, dla której Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000799134, NIP 9372723461.

  2. Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy a w innych celach, tylko jeżeli wyrażą Państwo na to odrębną zgodę.

  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji umowy.

  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Odbiorcami danych będą podmioty, z którymi Administrator ma podpisane umowy powierzenia przemarzania danych, w szczególności kancelaria prawnicza oraz podmioty świadczące usługi informatyczne.

  6. Dane nie podlegają profilowaniu.

  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym jest możliwe dochodzenie roszczeń a później przez okres wymagany przepisami dotyczącymi archiwizacji.

NAPISZ DO NAS

ul. Skośna 4
43-370 Szczyrk, Polska

 

 

 

Biuro Sprzedaży

biuro@metaresidence.pl

 

 

 

 

Doradca klienta

Mateusz Wróbel

+48 516 777 771

m.wrobel@metaresidence.pl

Doradca klienta

Renata Krywult

+48 516 777 772

r.krywult@metaresidence.pl

  • YouTube
  • Facebook