top of page

O Inwestycji

PRESTIŻ, ELEGANCJA I DUŻA DAWKA ESTETYKI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH.

Meta Residence to prestiżowa inwestycja zlokalizowana w obszarze góry Skrzyczne. Oferowany przez nas kompleks czterech budynków składa się z 283 okazałych apartamentów hotelowych w kategorii 5 gwiazdek. Dodatkowym atutem inwestycji, jest bezpośredni dostęp do ośrodka narciarskiego, który zachęca turystów do odwiedzania tej niezwykle malowniczej miejscowości.

 

Od samego początku, inwestycję na każdym etapie kreują doświadczeni w branży, pełni pasji profesjonaliści. Są wśród nich eksperci od tworzenia dobrze skalkulowanych produktów inwestycyjnych, specjaliści od prowadzenia inwestycji deweloperskich, a także uznani generalni wykonawcy oraz renomowany operator, który będzie zarządzał gotowym obiektem. Połączenie tak wielu kompetencji i doświadczeń pozwoliło stworzyć jedną z najlepszych ofert dostępnych na rynku hotelów premium.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia
naszych zakończonych inwestycji.

Wyjątkowość tej inwestycji, niosącej ze sobą wiele korzyści, sprawia, że jest to bezpieczna lokata kapitału.

 

Inwestycja powstaje z myślą o najbardziej wymagających gościach. Wykończenie wnętrz łączące kamień, drewno i szkło nada im niepowtarzalny charakter nawiązujący do tradycyjnej architektury regionu. Wspaniałe widoki oraz komfortowe wyposażenie apartamentów zapewnią Państwu idealne warunki do odpoczynku w zaciszu górskiego krajobrazu.

I

iI

iii

HOTEL META

****

META APARTMENTS

****

META RESIDENCE

*****

UKOŃCZONE 

UKOŃCZONE

W TRAKCIE

REALIZACJI

DO 2024

Kompleks Meta Residence przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz amatorów sportów letnich i zimowych. Zachwycające widoki na rozciągające się pasmo Beskidu Śląskiego.

 

Meta Residence jest idealnym wyborem dla wszystkich poszukujących przestrzeni do wypoczynku. Luksusowe wyposażenie wnętrz idealnie łączy się z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Cała inwestycja zaprojektowana jest w zgodzie z tradycją Regionu Śląskiego oraz dbałością o każdy detal, wyróżnia się najwyższą jakością, wyjątkowym stylem oraz niezapomnianym widokiem
z okien na panoramę Beskidów.

SPA & Wellness

Wyciąg narciarski

Aquapark

Kids room

Lodowisko zimowe

Basen widokowy

Saunarium

Strefa fitness/siłownia

Korty tenisowe,

squash

Centrum konferencyjne

Restauracje

Kluby nocne

Kręgielnia

Plac zabaw

Wypożyczalnia sprzętu 

narciarskiego

Szkółka narciarska

Parking podziemny

Galerie handlowe

Ski bar

Wypożyczalnia sprzętu rowerowego

TO WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU MIESZKASZ, ODPOCZYWASZ I ZARABIASZ.

Lokalizacja premium gwarancją zysku i satysfakcji.

NASZE INWESTYCJE

NASZA OFERTA OBEJMUJE

Inwestorem Meta Residence jest spółka Meta International Sp. z o.o. złożona z doświadczonego zespołu osób, które są współautorami sukcesu Hotelu Meta**** oraz Meta Apartments w Szczyrku. Stworzono tam wyjątkowe miejsce złożone z 4* obiektu hotelowego oraz prestiżowych aprtamentów, wyposażonych we wszystko co potrzebne do udanego wypoczynku.

 

W portfolio spółki znajdują się m.in.:  3 restauracje, SPA & Wellness z ekskluzywnymi basenami wewnętrznym i zewnętrznym, strefą fitness, centrum kongresowym o powierzchni 1000 m2 z multimedialną salą koncertowo – ekspozycyjną, wypożyczalnią sprzętu sportowego letniego
i zimowego oraz lodowiskiem,  szkółką narciarską, ski przedszkolem dla dzieci.

 

Meta International Sp. z o.o. od kilkunastu lat świadczy usługi związane z gościnnością, oferuje także rozwiązania pozwalające na maksymalizację kanałów dystrybucji, optymalizację działań hotelu i wzbogacenie doświadczenia gości z pobytu w zakresie guest experience oraz pełen dostęp do atrakcji regionu.

O Inwestorze

bottom of page