top of page

Meta Residence to wyjątkowa  inwestycja na rynku apartamentów premium zlokalizowanych w Szczyrku. Usytuowana na trasie narciarskiej największego kompleku narciarskiego w kraju, przy dolnej stacji całorocznej kolejki linowej na Skrzyczne jest idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów indywidualnych, kursokonferencji, bankietów czy też innych imprez okolicznościowych
dla grup zorganizowanych. 

OCZARUJ SIĘ META RESIDENCE I ODKRYJ KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z OFERTY BIZNESOWEJ. KUP APARTAMENT, MIESZKAJ I ZARABIAJ W JEDNEJ Z DWÓCH MOŻLIWOŚCI.

Zarabiaj w modelu 70/30

lub gwarantowane 7% rocznie!

Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena
oraz Centralny Ośrodek Sportu to operatorzy usług turystycznych, którzy od lat przyciągają do Szczyrku znaczną ilość turystów. W roku 2020 w sezonie zimowym turystów, którzy odwiedzili Szczyrk, było 540 tysięcy. Natomiast w sezonie letnim 230 tysięcy.

Zarabiasz na wynajmie
oraz na wzroście cen nieruchomości !

 

Szczyrk to nowa zimowa stolica Polski. Jest to obecnie największy ośrodek narciarski w kraju. Ma bezpośredni dostęp do 50 km tras narciarskich oraz do wielu kolejek kanapowych i liniowych prowadzących na szczyt góry Skrzyczne. Zwiększenie działań inwestycyjnych na tym terenie sprawiło, że jest to miejsce uznawane za najlepiej rozwijający się kurort górski w całej Polsce. Latem przyjeżdżający turyści mogą zwiedzać teren wędrując po górskich szlakach, wybierając się na górskie przejażdżki rowerowe ( oddano do użytku wiele jednokierunkowych tras enduro), uprawiać paragliding czy zwiedzać jaskinie. W niedalekiej odległości od obiektu, około 20 minut drogi  znajduje się kompleks jezior, na których można uprawiać  sporty wodne, takie jak: żeglarstwo, kajakarstwo czy też pływanie na skuterach wodnych i motorówkach. Dodatkowymi atrakcjami Szczyrku przyciągajacymi turystów są liczne wydarzenia kulturowe.

NIEZWYKŁA LOKALIZACJA GWARANCJĄ ZYSKU – APARTAMENT MARZEŃ!

BLIŻEJ GÓR SIĘ NIE DA 
NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWA LOKALIZACJA

Inwestycje w budowę infrastruktury około turystycznej w Szczyrku trwają, dlatego teraz my zajmujemy się realizowaniem potrzeb hotelowo – turystycznych. Inwestowanie w nieruchomości jest bezpieczne. Natomiast regularnie rosnące ceny inwestycji są gwarancją zysku.
W ciągu 5 lat cena za m² powierzchni nieruchomości wzrosła o 15 100 złotych netto i ciągle będzie rosła. Jest to spowodowane ograniczoną ilością gruntów na obszarze Szczyrku.

Kompleks wybudowany jest u podnóża góry Skrzyczne, w bezpośrednim kontakcie z trasami i wyciągiem narciarskim.

Około 20 minut drogi samochodem do Jeziora Żywieckiego, na którym można uprawiać różne sporty wodne.

Niezwykle malownicze widoki na pasmo górskie Beskidu Śląskiego.

50 km tras narciarskich.

Na jednym karnecie bez konieczności 

przemieszczania się pomiędzy wyciągami.

Liczne piesze szlaki turystyczne.

Trasy rowerowe o różnym stopniu trudności oraz nowoczesne Enduro Trails

Dlaczego warto?

Podwójna korzyść!

ZALETY SZCZYRKU

W SZCZYRKOWSKĄ INFRASTRUKTURĘ OKOŁOTURYSTYCZNĄ ZAINWESTOWANO BLISKO 500 MILIONÓW ZŁOTYCH!

W NAJBLIŻSZYM OKRESIE PRZEWIDZIANO

200 MILIONÓW ZŁOTYCH
NA KOLEJNE INWESTYCJE

Inwestycje w rozwój tras naraciarskich dokonane przez Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena oraz Centralny Ośrodek Sportu od lat przyciągają do Szczyrku znaczną ilość turystów.  Spowodowało to wielki wzrost osób zainteresowanych wypoczynkiem w Szczyrku oraz znaczącym wzrostem cen nieruchomości. W roku 2020 w sezonie zimowym turystów odwiedzających Szczyrk było 540 tysięcy. Natomiast w sezonie letnim 230 tysięcy. 

 

Inwestycje w budowę i rozwój infrastruktury około turystycznej w Szczyrku trwają, dlatego teraz my zajmujemy się realizowaniem potrzeb hotelowo – turystycznych.  W grudniu 2020 r. zakończyliśmy budowę I etapu Meta Residence. Regularnie rosnące ceny inwestycji są gwarancją zysku. W ciągu 5 lat cena za m² powierzchni nieruchomości wzrosła o 100% i ciągle będzie rosła.
Jest to spowodowane ograniczoną ilością gruntów w obszarze Szczyrku.

bottom of page