Open Site Navigation

Meta Residence to wyjątkowa  inwestycja na rynku apartamentów premium zlokalizowanych w Szczyrku. Usytuowana na trasie narciarskiej największego kompleku narciarskiego w kraju, przy dolnej stacji całorocznej kolejki linowej na Skrzyczne jest idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów indywidualnych, kursokonferencji, bankietów czy też innych imprez okolicznościowych
dla grup zorganizowanych. 

OCZARUJ SIĘ META RESIDENCE I ODKRYJ KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z OFERTY BIZNESOWEJ. KUP APARTAMENT, MIESZKAJ I ZARABIAJ W JEDNEJ Z DWÓCH MOŻLIWOŚCI.

Zarabiaj w modelu 70/30

lub gwarantowane 7% rocznie!

Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena
oraz Centralny Ośrodek Sportu to operatorzy usług turystycznych, którzy od lat przyciągają do Szczyrku znaczną ilość turystów. W roku 2020 w sezonie zimowym turystów, którzy odwiedzili Szczyrk, było 540 tysięcy. Natomiast w sezonie letnim 230 tysięcy.

Zarabiasz na wynajmie
oraz na wzroście cen nieruchomości !

 

Szczyrk to nowa zimowa stolica Polski. Jest to obecnie największy ośrodek narciarski w kraju. Ma bezpośredni dostęp do 50 km tras narciarskich oraz do wielu kolejek kanapowych i liniowych prowadzących na szczyt góry Skrzyczne. Zwiększenie działań inwestycyjnych na tym terenie sprawiło, że jest to miejsce uznawane za najlepiej rozwijający się kurort górski w całej Polsce. Latem przyjeżdżający turyści mogą zwiedzać teren wędrując po górskich szlakach, wybierając się na górskie przejażdżki rowerowe ( oddano do użytku wiele jednokierunkowych tras enduro), uprawiać paragliding czy zwiedzać jaskinie. W niedalekiej odległości od obiektu, około 20 minut drogi  znajduje się kompleks jezior, na których można uprawiać  sporty wodne, takie jak: żeglarstwo, kajakarstwo czy też pływanie na skuterach wodnych i motorówkach. Dodatkowymi atrakcjami Szczyrku przyciągajacymi turystów są liczne wydarzenia kulturowe.

NIEZWYKŁA LOKALIZACJA GWARANCJĄ ZYSKU – APARTAMENT MARZEŃ!

BLIŻEJ GÓR SIĘ NIE DA 
NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWA LOKALIZACJA

Inwestycje w budowę infrastruktury około turystycznej w Szczyrku trwają, dlatego teraz my zajmujemy się realizowaniem potrzeb hotelowo – turystycznych. Inwestowanie w nieruchomości jest bezpieczne. Natomiast regularnie rosnące ceny inwestycji są gwarancją zysku.
W ciągu 5 lat cena za m² powierzchni nieruchomości wzrosła o 15 100 złotych netto i ciągle będzie rosła. Jest to spowodowane ograniczoną ilością gruntów na obszarze Szczyrku.

Kompleks wybudowany jest u podnóża góry Skrzyczne, w bezpośrednim kontakcie z trasami i wyciągiem narciarskim.

Około 20 minut drogi samochodem do Jeziora Żywieckiego, na którym można uprawiać różne sporty wodne.

Niezwykle malownicze widoki na pasmo górskie Beskidu Śląskiego.

50 km tras narciarskich.

Na jednym karnecie bez konieczności 

przemieszczania się pomiędzy wyciągami.

Liczne piesze szlaki turystyczne.

Trasy rowerowe o różnym stopniu trudności oraz nowoczesne Enduro Trails

Dlaczego warto?

Podwójna korzyść!

ZALETY SZCZYRKU

W SZCZYRKOWSKĄ INFRASTRUKTURĘ OKOŁOTURYSTYCZNĄ ZAINWESTOWANO BLISKO 500 MILIONÓW ZŁOTYCH!

W NAJBLIŻSZYM OKRESIE PRZEWIDZIANO

200 MILIONÓW ZŁOTYCH
NA KOLEJNE INWESTYCJE

Inwestycje w rozwój tras naraciarskich dokonane przez Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena oraz Centralny Ośrodek Sportu od lat przyciągają do Szczyrku znaczną ilość turystów.  Spowodowało to wielki wzrost osób zainteresowanych wypoczynkiem w Szczyrku oraz znaczącym wzrostem cen nieruchomości. W roku 2020 w sezonie zimowym turystów odwiedzających Szczyrk było 540 tysięcy. Natomiast w sezonie letnim 230 tysięcy. 

 

Inwestycje w budowę i rozwój infrastruktury około turystycznej w Szczyrku trwają, dlatego teraz my zajmujemy się realizowaniem potrzeb hotelowo – turystycznych.  W grudniu 2020 r. zakończyliśmy budowę I etapu Meta Residence. Regularnie rosnące ceny inwestycji są gwarancją zysku. W ciągu 5 lat cena za m² powierzchni nieruchomości wzrosła o 100% i ciągle będzie rosła.
Jest to spowodowane ograniczoną ilością gruntów w obszarze Szczyrku.

Treści znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i winny być interpretowane wyłącznie jak informacja, o których jest mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

  1. Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: Sky Mountain Resort sp. z o.o. z siedzibą w Szczyrku, ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk, dla której Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000799134, NIP 9372723461.

  2. Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy a w innych celach, tylko jeżeli wyrażą Państwo na to odrębną zgodę.

  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji umowy.

  5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Odbiorcami danych będą podmioty, z którymi Administrator ma podpisane umowy powierzenia przemarzania danych, w szczególności kancelaria prawnicza oraz podmioty świadczące usługi informatyczne.

  6. Dane nie podlegają profilowaniu.

  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym jest możliwe dochodzenie roszczeń a później przez okres wymagany przepisami dotyczącymi archiwizacji.

NAPISZ DO NAS

ul. Skośna 4
43-370 Szczyrk, Polska

 

 

 

Biuro Sprzedaży

biuro@metaresidence.pl

 

 

 

 

Doradca klienta

Mateusz Wróbel

+48 516 777 771

m.wrobel@metaresidence.pl

Doradca klienta

Renata Krywult

+48 516 777 772

r.krywult@metaresidence.pl

  • YouTube
  • Facebook